Пошук по сайту:
Новини ліцею
Публічна інформація
Вступна кампанія
Історична довідка
Професії
Колектив ліцею
Діяльність ліцею
Заступник з НВР
Самоврядування
Виховна робота
Наша майстерність
Соціальні проекти
Методична служба
Психологічна служба
Соціальна служба
Ліцейна газета
Фотогалерея
Клуб "Знайди себе"
Гостьова Книга
Звіт директора 2018
Екологічна освіта
Розклад занять
ЗНО - 2018
ПРОБНЕ ЗНО - 2018
Онлайн бібліотека
БЖД
Соціальні проекти | Надрукувати |

Центр підтримки молоді "Успіх"

     
Головною метою, якої  ми хочемо досягти впровадженням проекту – створення Центру підтримки для неуспішних молодих людей Красилівського району. Цільовою групою проекту є молодь віком від 15 до 21 прків з числа дітей та молоді, які виросли і проживають у неблагополучних та кризових сім’ях, отримали базову загальну освіту; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; працездатні інваліди.
     За даними аналізу потреб громади Красилівського району, молодь має потребу у працевлаштуванні. За даними соціальних служб в Красилівському районі, щороку понад 10% молодих людей, після отримання обов’язкової освіти залишаються «незайнятими», живуть на батьківську допомогу, «перебиваються» тимчасовими заробітками, стають на шлях криміналу.
    Державна система зайнятості не завжди діє ефективно. Більшість звертається до центрів зайнятості, щоб отримати фінансову підтримку, не докладаючи власних зусиль, а керуючись принципом «держава повинна»; інша частина молоді, особливо із віддалених куточків районів не бажає мати справу з центром зайнятості через необхідність збирати відповідні довідки, частина молоді взагалі не знає, що така система існує.
     Створенням центру підтримки для неуспішних молодих людей Красилівського району ми створюємо єдину базу даних потреби ринку праці та  працездатної  молоді. Налагоджуємо тісний взаємозв’язок між основними складовими: ринком праці, робочою силою та навчальними закладами. Ми зможемо координувати взаємодію цих складових.
    Створення бази даних існуючих можливостей, розробка індивідуального плану розвитку, який включає: навчання самостійно знаходити джерела, які містять інформацію про вакансії;  правильно складати резюме, лист до роботодавця та оголошення про пошук роботи; спілкуватися з роботодавцем по телефону, заповнювати анкети та оформляти інші документи при влаштуванні на роботу; справляти гарне враження при співбесіді з роботодавцем. Молоді люди отримають ширший доступ до інформації та знань щодо можливостей працевлаштування та навчання.
    Особлива увага приділятиметься саме індивідуальним потребам та можливостям кожного клієнта. Ми допоможемо здійснити перший крок в успішному пошуку роботи, враховуючи, яка саме посада Вам потрібна і наскільки Ваша кваліфікація їй відповідає.
    Центр підтримуватиме опікунів, надаючи їм необхідну інформацію, проводячи тренінги та практичні заняття, в плані заповнення документів та проведення співбесід з роботодавцем.
    Досвід Центру підтримки для неуспішної молоді стане унікальним для Красилівського району і може бути поширений в інших регіонах. 

Цільова група:      Молодь віком від 15 до 21 років з числа дітей та молоді, які виросли в неблагополучних та кризових сім’ях та отримали базову загальну освіту; дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки; працездатні інваліди.

Ціль проекту:      Об’єднавши зусилля організацій, які надають підтримку та роботодавців організувати цілісну інформаційну систему з надання допомоги у працевлаштуванні та навчанні членів цільової групи, шляхом індивідуального підходу до кожного клієнта, відповідно до його потреб та можливостей, враховуючи потреби ринку праці.

Завдання проекту:
 -    створення Центру підтримки для неуспішних молодих людей віком від 15 до 21 років, людей з функціональними обмеженнями, з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, або з неблагополучних сімей, принцип роботи якого є:
-                        -      створити базу даних користувачів послуги, охоплюючи кожну територіальну громаду Красилівського району;
-                         -     налагодити тісний контакт з роботодавцями, щодо потреби в кадровому забезпеченні та можливості надання робочих місць;
-                         - налагодити зв’язки з навчальними закладами для задоволення потреби в професійній підготовці, підвищенні кваліфікації згідно умов роботодавця та можливостей клієнта.
-                        -       інформувати територіальні громади району про діяльність та роботу центру;
-                       -     проводити моніторинг діяльності роботи центру згідно складеного графіку (один раз в місяць);
-                      -   надання молодим неблагополучним людям та громаді широкий доступ до інформації

Очікувані результати:
1.                           -   Створений центр підтримки.
2.                          -    Проінформовано 35 територіальних громад, які знаходяться на території Красилівського району.
3.                          -    Створено базу даних клієнтів, які потребують дану послугу;
4.                         -     Створено базу даних роботодавців.
5.                          -    Налагоджено звязки з навчальними закладами для задоволення потреб в професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації
6.                         -     Покращені можливості та перспективи працевлаштування цільової групи клієнтів
7.                        -      Планується надати послугу сорока (40) бенефіціарам
8.                        -      Залучені волонтери для інформаційної підтримки Центру