Пошук по сайту:
Новини ліцею
Публічна інформація
Вступна кампанія
Історична довідка
Професії
Колектив ліцею
Діяльність ліцею
Заступник з НВР
Самоврядування
Виховна робота
Наша майстерність
Соціальні проекти
Методична служба
Психологічна служба
Соціальна служба
Ліцейна газета
Фотогалерея
Клуб "Знайди себе"
Гостьова Книга
Звіт директора 2018
Екологічна освіта
Розклад занять
ЗНО - 2018
ПРОБНЕ ЗНО - 2018
Онлайн бібліотека
БЖД
Виховна робота | Надрукувати |

 

Виховна робота

 

                         

 

      Виховна робота в ліцеї є важливим компонентом навчально-виховного процесу. Вона спрямована на формування світоглядної позиції та ціннісних орієнтацій учнівської молоді, надання широких можливостей для опанування основами наук, багатством національної та світової культури, створення умов для вільного, природо-відповідного, гармонійного розвитку, індивідуального та професійного самовдосконалення.
     Основними напрямами виховної роботи в нашому ліцеї є:
     – національно-патріотичне виховання,
     – громадянське та правове виховання,
     – культурно-масова робота,
     – спортивно-масова та оздоровчо-профілактична робота,
     – робота за місцем проживання учнів,
     – соціально-побутовий напрямок
     Виховна робота в ліцеї будується на засадах загальнолюдських цінностей і проводиться планово, з урахуванням специфіки  навчального закладу взагалі та кожної групи зокрема.
     Вихідними положеннями виховного процесу є принципи національного виховання учнівської молоді, які й визначають вимоги до змісту, організації і методів виховання. Його мета і завдання випливають із загальнопедагогічних та психологічних принципів.
     З метою досягнення більшої ефективності виховного процесу навчальний заклад дотримується принципів єдності національного і загальнолюдського, науковості і професіоналізму, природовідповідності і культуровідповідності виховання, гуманізації, демократизації, безперервності і наступності, диференціації та індивідуалізації виховного процесу, пріоритету проблемно-розвивальної освіти, активності, самодіяльності і творчої ініціативи учнівської молоді, інтеграції традиційних і нових форм виховної роботи, гармонізації родинного і суспільного виховання, єдності освіти і виховання тощо.

Світоглядні знання переходять у погляди та переконання лише тоді, коли засвоєння їх відбувається в цікавій та доступній формі.