Пошук по сайту:
Новини ліцею
Публічна інформація
Вступна кампанія
Історична довідка
Професії
Колектив ліцею
Діяльність ліцею
Заступник з НВР
Самоврядування
Виховна робота
Наша майстерність
Соціальні проекти
Методична служба
Психологічна служба
Соціальна служба
Ліцейна газета
Фотогалерея
Клуб "Знайди себе"
Гостьова Книга
Звіт директора 2018
Екологічна освіта
Розклад занять
ЗНО - 2018
ПРОБНЕ ЗНО - 2018
Онлайн бібліотека
БЖД
Останні новини

 

Активное изображение

 

 

       З давніх давен відомо, щоб пізнати сьогоднішнє, потрібно душею доторкнутися до минулого. Ось рядочки з історичної довідки: "...Чорби якийсь час жили в Красилові, в палаці затіненому віковими липами і оточеному красивим на той час парком".

       Так, оцей чудовий палац, який у 80 роки XVІІІ століття з ініціативи тодішнього власника Красилова, воєводи смоленського Фрінціска Сапеги, розпочали будувати в Красилові.

Палац декілька разів переходив з рук в руки князів Сапег, Чорбів, аж поки на початку ХІХ століття не перейшов у володіння малолітніх синів Емерика - молодшого Маньковського. Маєтком опікувалася їх мати Марія. Тому в людській пам"яті саме вона - пані Маньковська збереглася як власниця маєтку.

       Над маєтком прошуміли революційні вітри, вітри громадянської війни. В 30-ті роки ХХ століття у колишньому панському будинку розміщувалась політехнічна школа №1, яка проіснувала до 1968 року. Згодом тут розмістилися майстерні агрегатного заводу.

 

       1970 рік - створено Красилівське технічне училище №2, на базі якого готувалися кваліфіковані робітники для Міністерства авіаційної промисловості. Тут здобували спеціальність 300 учнів. Очолив училище Дробович Олексій Антонович, а вже через рік його змініє Панас Федорович Крисоватий.

        Рік 1984 - технічне училище №2 стає середнім професійно-технічним училищем №12. Директор -Козюра Анатолій Кузьмич. Учні СПТУ №12 були переможцями Республіканських олімпіад, а їхні роботи були представлені на виставці народного господарства у Москві.

       1987 рік - помітний спад промислового виробництва, зупинка основних підприємств призвели до значного зниження виробництва та скорочення закладів професійно-технічної сфери. Красилівське СПТУ №12 реорганізовано у філію Старокостянтинівського професійно-технічного училища №1. Понад 10 років стояв у керма Куріпко В'ячеслав Андрійович.

        Рік 1999. Директор - Пташка Леонід Матвійович. Зумів зберегти і колектив, і контингент учнів.

       2003 рік. Нову, яскраву сторінку в житті професійного училища відкрила Маланчак Леся Іванівна. Молода, надзвичайно енергійна, емоційна, вона зуміла за короткий час об"єднати коллектив для спільної праці. Зміцнюється навчально-матеріальна база, урізнюманітню-ються форми, методи та засоби навчання з метою підготовки конкурентноспроможних на ринку праці працівників. Завдяки  глибоким знанням своєї справи, наполегливості, далекоглядності ця тендітна жінка спромоглася, щоб її корабель вийшов у широке плавання...

 

      Ліцей - це не тільки стіни, це особливий дух, творчість і пошук. Це особлива атмосфера, яка складається з єднань сердець, дум викладачів, майстрів виробничого навчання, батьків та учнів.

Елементи для показу відсутні